У Закривці з робочим візитом побував голова Жидачівської РДА Мирон Кузишин

 

У Закривці з робочим візитом побував голова Жидачівської РДА Мирон Кузишин
Сьогодні, 7 жовтня, надвечір у с.Закривець з робочим візитом перебував голова Жидачівської райдержадміністрації Мирон Кузишин.


Очільник району відвідав місцевий храм  - каплицю Різдва Івана Хрестителя, оглянув територію населеного пункту, спілкувався із закривчанами. 

 

Серед проблем, які порушували люди, налагодження автобусного сполучення села з районним і обласним центрами. На сьогодні автобуси до Закривця не заїжджають і мешканці населеного пункту, щоб поїхати до міста, змушені йти до найближчих автобусних зупинок, а це -  3-4,5 км. Якщо врахувати, що з порожніми руками люди не їздять, а з наповненими сумками, то подолати  відстань до автобусної зупинки пішком досить нелегко.

Діти, щоб потрапити до школи у сусіднє село, щодня пішки долають по 8 км. Найважче шестирічній Юстинці Пахолок, яка цього року пішла у перший клас.

 

Йшлося також про необхідність взяття на баланс дороги до Закривця, яка була споруджена 25 років тому - ще за Радянського Союзу як військова. На сьогодні вона є лише на військових картах. За час, що минув, паводки в деяких місцях розмили дорожне полотно. Необхідно терміново провести  ремонт дороги, та хто відновлюватиме її, якщо вона нічийна.


Також порушувалось питання ремонту доріг у Жидачівському районі, зокрема закривчани відзначили певні здобутки районної влади у цій царині. Люди подякували голові РДА за відремонтовані вщент зруйновані ділянки дороги біля с.Отиневичі. м. Ходорів, на мості через Дністер, на відтинку Жидачів - Тейсарів та ін., що зробило їх проїзними. Разом з тим, на думку закривчан, вимагає негайного ремонту дорога на відтинку Отиневичі - Грусятичі, Жидачів - Заліски.

 

Очільник району зауважив, що наразі нема змоги продовжувати ремонт доріг через відсутність фінансування. Як тільки будуть кошти, ремонтні роботи відновлять.

 

Закривчани поінформували М. Кузишина про надра села. Тут є поклади піску, каменя-вапняка, води, яка має цілющі властивості. Гориста заліснена місцевість, недоторкана чарівна природа, добрий мобільний зв'язок, роботящі люди - усе це, на думку мешканців, мало б зацікавити інвесторів, які спеціалізуються на розбудові відпочинкових комплексів. Саме тут міг би постати один з них - можливо досить потужний. Можливо, не випадково закінчення в назві села Закривець співзвучне із закінченням в назві відомого у світі українського курорту Трускавець.


Керманича району зацікавили пророзиції закривчан, він пообіцяв вивчити їх і дати відповідь.

 

У ході розмови закривчани відзначили добру роботу Баковецького сільського голови Ігоря Лалака, який проявляє багато ініціативи і творчого підходу щодо розвитку територіальної громади.  Зусиллям І.Лалака за останні роки змінилося ставлення до Закривця. Село вперше відсвяткувало День Закривця, спорудило каплицю, яка стала духовним центром цілої округи. Чимало зусиль докладає війт щодо того, щоб Закривець мав автобусне сполучення, щоб сюди заїжджала автолавка з найнеобхіднішими продовольчими товарами. 

 

Разом з головою Жидачівської РДА у с.Закривець побували Баковецький сільський голова Ігор Лалак, керівник управління агропромислового розвитку РДА Галина Кіячик.Обновлен 08 окт 2014. Создан 07 окт 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
--- 01 ноя 2014 ответить
Та не Юстинці, а Христинці
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик