З 3 листопада до Закривця піде автобус

 

З 3 листопада до Закривця піде автобус

РАДІСНА НОВИНА • Сьогодні, 31 жовтня, голова Жидачівської райдержадміністрації Мирон Кузишин надіслав на електроннну пошту у Фейсбуці закривчанину Іванові Тихому наступне повідомлення:

 

 • 14:13
  Мирон Кузишин
   

  пане Іван. хочу Вас повідомити що у понеділок 03.11.14 о 11.00 та о 20.00 у Закривцях буде маршрутка Львів-Баківці.

А ось наша відповідь районному високопосадовцю:


 

 • Сьогодні
 • 19:37
  Іван Тихий
   

  Дуже дякуємо за Вашу турботу, високодостойний пане Мироне. Ми шоковані Вашим успіхом у турботі про нас, закривчан. Сьогодні ми це обговорили у своїй невеличкій громаді - усі дуже раді і щиро Вам вдячні. Але люди просять врахувати наступне. Дня нас дуже важливо, щоб маршруткою могли насамперед їздити діти до школи. Тому ми б хотіли, щоб сюди вона заїжджала вранці о 8 год. з хвилинами (тобто ранковий маршрут) і приблизно о 16 годині, коли діти повертаються зі школи. А дорослі уже б пристосувалися до дітей і також їздили вирішувати справи. Будь ласка, врахуйте цей нюанс, бо це дуже важливо.

 

Цього ж дня відреагувала на цю подію Західна інформаційна агенція (ZIK).

 

Найменше село Львівщини матиме автобусне сполучення, – голова Жидачівської РДА


Сьогодні, 31 жовтня, до найменшого на Львівщині села Закривець надійшла приємна звістка від голови Жидачівської райдержадміністрації Мирона Кузишина.

 

Посадовець повідомив, що з понеділка, 3 листопада, до села ходитиме маршрутка. Тепер його мешканці зможуть без проблем діставатися до Львова, інших населених пунктів.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.


Це, безперечно, значна подія для нашого невеличкого села, яке відкриває перед ним нові перспективи, – сказав у коментарі IA ZIK один з найстаріших мешканців Степан Підвірний. – Адже досі про автобусне сполучення ми лише мріяли. Але треба, щоб влада разом з перевізником дещо відкорегували запропонований графік.

 

Люди просять врахувати наступне. Для нас дуже важливо, щоб маршруткою могли насамперед їздити діти до школи. Тому ми б хотіли, щоб сюди вона заїжджала вранці о 8 год. і приблизно о 16 годині, коли діти повертаються зі школи. А дорослі уже б пристосувалися до дітей і також їздили вирішувати справи». Обновлен 03 ноя 2014. Создан 31 окт 2014  Комментарии       
Всего 3, последний 5 лет назад
Ігор Лалак 31 окт 2014 ответить
Звістка, звичайно, приємна. Але чомусь в обговоренні змін до маршруту та графіком доїзду до с.Закривець не врахували думку громадськості. Принаймні через місцеву владу, яка давно порушувала це питання. Відкрито заявляю, що у мене складається враження, що умисно визначено такий графік, в години котрого місцеві жителі не скористаються з цього. Думаю, що першочергово потрібно врахувати час доїзду дітей у школу і назад, що на руку працюючому населенню. А то виходить ні для дітей , ні для дорослих. Згодом почуємо; -" Нема людей! Нам не вигідно!" А де і коли була нарада ?
   
zakryvec 01 ноя 2014 ответить
Ви маєте рацію, пане Ігорю, і Ваші зауваження є справедливими. Також розділяю Ваші застереження. Та хочеться вірити, що у кінцевому результаті усе вийде на добре. Щодо зусиль місцевої влади, тобто Баківського сільського голови Ігоря Лалака, щодо того, щоб до Закривця їздив автобус, в селі знають і цінять. Про це неодноразово розповідалось на сайті "Закривець і закривчани". Йшлося про цю проблему і на початку цього року: http://zakryvec.io.ua/s625932/zakrivec_-_dine
_selo_na_lvivshchini_bez_avtobusnogo_spoluche
nnya
і сьогодні, 1 листопада: http://zakryvec.io.ua/s914428/zakrivec_v_ochi
kuvanni_avtobusnogo_spoluchennya


Головне - кінцевий результат, тобто, щоб Закривець отримав стабільне автобусне сполучення у потрібний для людей час.
Ігор Лалак 31 окт 2014 ответить
Звістка, звичайно, приємна. Але чомусь в обговоренні змін до маршруту та графіка доїзду- від їзду до с.Закривець не врахували думку громадськості. Принаймні через місцеву владу, яка давно порушувала це питання. Відкрито заявляю, що у мене складається враження про умисно визначено такий графік, в години котрого місцеві жителі не скористаються з цього. Думаю, першочергово потрібно врахувати час доїзду дітей у школу і назад(8.00-16.00), що на руку і працюючому населенню. А то виходить: ні для дітей , ні для дорослих. Згодом почуємо: -" Нема людей! Нам не вигідно!" До речі, а де і коли була нарада ?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик