Закривець в очікуванні автобусного сполучення

 

Закривець в очікуванні автобусного сполучення
У Закривці в очікуванні маршрутного автобуса "Львів - Баківці". Для села, до якого ніколи не заїжджала маршрутка, це дуже поважна подія, яка відкриває перед ним нові горизонти.

 

Як не пригадати з чого усе починалося. З ініціативи Баковецького сільського голови Ігоря Лалака щодо проведення Дня Закривця. Перший раз - 1 серпня 2010 року. Це було справжнє свято талантів - добре організоване, задушевне, щире, сповнене креативних цікавинок. У цей день кожен якось особливо відчув свою відповідальність за село, його майбутнє. Тоді ж планами щодо Закривця поділився Баковецький сільський голова Ігор Лалак. "Найперше маємо подбати про святиню - духовний центр села, - сказав тоді посадовець. - Відтак і про створення кращих умов для закривчан. Знаю, що вам потрібно автобусне сполучення, бо це те, що дасть змогу поїхати до міста, дітям - до школи, дітям, які роз'їхались, провідати батьків, дідусів і навпаки - батькам, дідусям - відвідати дітей та онуків...".

 

З того часу й почалася цілеспрямована робота сільського голови, спрямована на відродження села. Завдяки його умінню згуртувати і запалити духовною ідеєю громаду, повсякденній особистій активній участі у короткий термін було побудовано каплицю Різдва Івана Хрестителя, яка стала духовним оберегом Закривця. Сюди на відправу радо поспішають християни. Їх велика чисельність завжди приємно вражає о.Анатолія Доманського. "Вас стільки прийшло, як сьогодні було прихожан у церкві великого села", -зауважив якось адміністратор парафії.

 

Горнуться люди до Божого Дому, бо тут їм добре молитися. Осяяні Духом Божої Благодаті, вони відчувають, як у них тут сила вливається, росте бажання творити добро.

 

Наполегливо в усі ці роки "пробивав" сільський голова автобус до Закривця. Скільки зустрічей і розмов проведено - як з перевізниками так і з посадовцями різного рівня, на скількох районних нарадах він це питання порушував. Та не допомагало. Недавно трапилась нагода і він запросив відвідати Закривець голову Жидачівської райдержадміністрації Мирона Кузишина, який, вислухавши інформацію про проблеми маленького села з вуст його мешканців, серед яких на чільне місце люди поставили автобусне сполучення, сказав, що вивчить це питання і про результат повідомить. Це було 7 жовтня. І ось 31 жовтня повідомлення - у понеділок, 3 листопада, об 11 та о 20 год. у Закривці буде автобус.

 

І хоч сьогодні лише 1 листопада, вже бачимо, що справа зрушилася з місця. Добре зрушилася. Надіємось, що з 3 листопада Закривець справді матиме стабільне автобусне сполучення.

 

Віримо, що купно - і влада, і селяни - з дня у день розв'язуватимуть назрілі перед Закривцем проблеми і вестимуть його до процвітання.  Що недалеко цей день, коли про Закривець заговорять як про перспективне село з великими рекреаційними можливостями.Обновлен 02 ноя 2014. Создан 01 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик