Кажуть, що ми допросилися автобуса, а його як не було, так і нема

 

Кажуть, що ми допросилися автобуса, а його як не було, так і нема
Знайомимось із свіжим числом нашого районного часопису "Новий час" і надибаємо на таку замітку:

 

У Закривці допросилися маршрутки. Чи допросяться у Рогізно?

 

ПОНЕДІЛОК, 10 ЛИСТОПАДА 2014, 16:51


Більш трьох років найменше село району Закривець, що входить до Баковецької сільської ради, нарешті з’єднали з обласним центром. Тепер раз у день із Закривця курсуватиме автобус. Досі жителі хутора роками ходили пішки до Трибоківців, а там вже сідали на маршрутку.

 

У Закривці проживає 23 особи, з яких п’ятеро дітей шкільного віку. Тепер щодня об 11 год. з хутора відправлятиметься автобус, і діти не ходитимуть пішки до школи, а люди на роботу.

Якщо від Закривця до райцентру більше 40 км, то від Рогізна до Жидачева й десятка не буде, а жителів більше 700 осіб. Хоч до райцентру рукою подати, але добратися до нього дуже проблематично.

 

Поки люди не добилися того, щоб до села заїжджала маршрутка одного з перевізників, їх виручав ще робочий автобус ПАТ «ЖЦПК». Після призупинення діяльності комбінату цей автобус перестав курсувати, і, як на зло, жителів Рогізна відмовився обслуговувати й перевізник. Більше місяця люди добираються до Жидачева пішки, велосипедами, попутними машинами, таксі. Більшість селян працює у райцентрі, діти відвідують Жидачівську музичну школу. «Боляче дивитись, як діточки пішки, полями йдуть до Загурщини, щоб там сісти на якийсь транспорт і потрапити до Жидачева, а ще треба якось додому повернутися», - бідкаються рогозяни.

 

Людям уривається терпець, тим паче, що селяни зорганізувалися й разом з агрофірмою полатали дорогу між Жидачевом та Рогізно, а також частково від Рогізна до Бережниці. А тепер ось маєш, залишили їх без транспортного сполучення.

 

У Жидачівській райдержадміністрації кажуть, що до села за весь час так і не спромоглися відкрити маршрут, а всі перевізники, які до цього туди заїжджали, робили це на чесне слово.

«Жителі села кожного дня телефонують до мене з цією проблемою, заходять. Ми зі свого боку робимо все можливо, щоб вирішити проблему. Проте на це треба трохи часу. Ми мали розмову з усіма нашими перевізниками. Розглядаються два варіанти, але обіцяти, що до Рогізна завтра поїде маршрутка, я не можу», - зазначає перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин.

 

Все ж чиновник пообіцяв, що найближчим часом проблему буде вирішено й до Рогізна їздитиме маршрутка.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Як бачимо, на папері автобус їздить, а насправді його  як не було, так і нема. Але закривчани все ще надіються і чекають. А може нарешті приїде.Создан 13 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик