ZIK про закривецьку проблему

 
 

ZIK про закривецьку проблему
У селі Закривець на Жидачівщині вже місяць чекають анонсованого районною владою автобуса


Минув місяць з того часу, як Жидачівська районна влада анонсувала приїзд до с. Закривець автобуса, що мало покласти початок транспортному сполученню цього невеличкого населеного пункту із Львовом. На жаль, люди досі ходять пішки.


Про це повідомив кореспондент IA ZIK.


Про перший приїзд до Закривця автобуса сповістив голова райдержадміністрації Мирон Кузишин, до якого під час робочого візиту до села люди звертались за допомогою і назвав конкретно день і час – 3 листопада, 11 год. Люди вийшли зустрічати, бо для них це мала бути справді історична подія, адже до села ніколи не заїжджав автобус.


Та автобус не приїхав ні в цей, ні в наступні дні, хоч районна влада каже, що ніби, за словами перевізника, автобус 4 дні їздив, але нікого не було, і перестав.


«Та це неправда, – каже мешканка Закривця Марія Підвірна. – Мій чоловік Степан чекав цю маршрутку разом з іншими селянами ще тоді, коли вона мала приїхати вперше – 3 листопада. Однак її не було! Не було і в наступні дні, наші люди й далі йдуть пішки до сусідніх сіл, щоб там сісти в автобус і доїхати до райцентру чи до Львова. Автобус, як і раніше, доїжджає тільки до села Трибоківці, а звідти ж лише три кілометри до Закривця».


Та люди не втрачають віри, сподіваються, що транспортне сполучення з обласним центром буде налагоджено, що зробить село перспективним і люди охоче селитимуться у Закривці і розбудовуватимуть його.


Нагадаємо, що с. Закривець розташоване за 45 км від Львова у мальовничій екологічно чистій гористій місцевості, оточеній лісом. Недоторкана природа, цілюща джерельна вода, річка Любешка, родючі поля, природні копалини глини, піску, вапняку є доброю передумовою для його успішного розвитку.Создан 06 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик