29 06 10 Закривецькі вісті

 
 

29 06 10 Закривецькі вісті

НовиниУРА! ДЕНЬ СЕЛА ЗАКРИВЕЦЬ - 1 СЕРПНЯ
Сьогодні, 29 червня, мені зателефонував Баковецький сільський голова Ігор Лалак і повідомив радісну новину - завтра сесія Баковецької сільської ради прийме рішення про святкування Дня Закривця.
На перший погляд, нічого незвичайного у цьому повідомленні не було. Адже святкування Дня населеного пункту для багатьох громад стало доброю традицією в Україні. І не лише в Україні.
Але в даному випадку - це повідомлення є сенсаційним. І ось чому. Село Закривець невелике, а нині, у зв'язку з міграційними процесами, які спричинили демографічну проблему, можна б причислити до вимираючих.
Слід зазначити, що споконвіків цей населений пункт мав статус хутора, що належав до с.Трибоківці. Радянська влада фомально надала йому статус села, а фактично Закривець і надалі залишався хутором. У документах його мешканців – свідоцтвах про народження, паспортах та ін. – значилося, що вони проживають у с.Трибоківці.
І ось нинішній сільський голова Ігор Лалак здійснює реальні кроки, щоб Закривець став повноцінним селом. Нещодавно стараннями політичної партії ВО «Свобода» і громади тут споруджено пам’ятник Українському воїну-повстанцю. А тепер нова ініціатива – вперше в історії населенного пункту відсвяткувати День його народження.
Треба відзначити, що такі святкування на території сільської ради, започатковані Ігорем Лалаком, вже відбулися у селах Баківці, Репехів, Квітневе, Трибоківці.
«Хочу, щоб ми відсвяткували і День села Закривець, - каже пан Ігор. – Хіба не знаю який день обрати, щоб погода сприяла».
Щодо доброї погоди, то в цьому році, як бачимо, важко щось спрогнозувати. Але рішення треба приймати на сесії сільської ради вже в неділю, 4 липня, запропонувати депутатам конкретну дату святкування. Так зійшлися на неділі, 1 серпня. І будемо Бога просити, щоб дав цього дня гарну погожу днину.
Отже, дорогі Закривчани! Вперше наше рідне село має шанс відсвяткувати свій День і ми разом з ним. Часу – обмаль, роботи багато! Прдемонструймо, на що ми здібні. Запрошую всіх – і тих, хто мешкає в Закривці, і тих, хто виїхав з нього, але душею і серцем завжди є і буде у рідному Закривці, нащадків закрівчан, до участі у підготовці святкової програми. Хай хтось щось розповість з пережитого, хтось зможе запропонувати номер до концертно-розважальної програми, а хтось, можливо, і фінансову підтримку проведення святкування.
Зголошуйтеся, признавайтеся, адже немало нас є. Гордімся тим, що ми Закривчани!
Іван Тихий
Контактні тел.: Ігор Лалак: 097-238-19-08; Іван Тихий: 067-976-82-31Обновлен 06 ноя 2011. Создан 29 июн 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик