08 07 10 Закривецькі вісті

 
 

08 07 10 Закривецькі вісті

НовиниНа Івана у Закривці освятили місце під каплицю
Громада Закривця надіється, що всі його вихідці та їх нащадки внесуть свою лепту у побудову храму
Учора, 7 липня, незважаючи на дощову погоду, в селі Закривець священик з с. Трибоківці освятив місце, де буде споруджена каплиця. Оскільки це було в день Різдва Івана Хрестителя, то й каплиця носитиме це славне ім'я, і празник у Закривці справлятимуть в цей день. Про це повідомив Стефан Підвірний.
З його слів, каплиця споруджується за ініціативою Баковецького сільського голови Ігоря Лалака. Пан Ігор взяв участь у освяченні каплиці і пообіцяв закрівчанам підтримку у її спорудженні. Для каплиці обрано дуже місце (біля так званих шансів - свідків Першої світової війни).
"До 1 серпня - Дня села Закривець - плануємо виконати основні будівельні роботи, - каже Стефан Підвірний. - Бо ми такі, як робимо, то робимо".
Оскільки Закривець за останні роки чисельно змалів, закрівчани роз'їхалися по різних краях, досить проблематично забезпечити фінансування спорудження святині.
"Дуже надіємось, що кожен виходець з Закрівця, їх нащадки прилучаться до святої справи і внесуть свою лепту у спорудження каплиці", - сказав Стефан Підвірний.
Контактний телефон Стефана Підвірного (моб) :067-151-07-68.
Довідка: Донині празник в Закривці був в той самий день, що й в Трибоківцях - на Стрітення Господнє.Обновлен 06 ноя 2011. Создан 08 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик