09 07 10 Закривецькі вісті

 
 

09 07 10 Закривецькі вісті

НовиниБожа справа творить у Закривці громаду
Сьогодні, 9 липня, у с.Закривці залили фундамент під каплицю, місце під яку було освячено 7 липня ц.р. Про це ввечері повідомив редакцію інтернет-видання «Закривець і закривчани» Стефан Підвірний.
"Я щойно повернувся з з будови, - каже Стефан Підвірний. - Втомився, але яке задоволення! Такого не відчував жодного разу в своєму житті. Добре кажуть - свята справа - дива творить ".
З слів Стефана Підвірного, цю важливу роботу виконали громадою села. З великою радістю і натхненням працювали родини Змислих, Опановичів, Чмирів, Найди, Пахолків...
Слід зауважити, що вже давно не було в селі такої справи, яка б об’єднала людей. Сьогодні така справа є – побудова храму, що дає людям «нове дихання», закладає добрі підвалини у створення громади. Так як нині мешканців Закривця небагато, за покликом душі і серця до побудови святині приєднуються вихідці із Закривця, сповнюючись світлом оновлення душі.
«Закривець матиме свій храм, - каже Олег Чмир. – Усвідомлення цієї доброї новини переповнює мене високими почуттями, які кличуть до участі в побудові каплиці, множать сили».
Подібні думки висловлювали й інші учасники народної будови.Обновлен 06 ноя 2011. Создан 09 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик