21 07 10 Закривецькі вісті

 
 

21 07 10 Закривецькі вісті

НовиниЗакривчани живуть будовою Храму
Учора, 20 липня, закривчани жили будовою свого храму, розпочатою після освячення в день Різдва Івана Хрестителя місця під каплицю і наріжного каменя. Напередодні завершено другий етап будівництва - мурування стін. Зі слів Стефана Підвірного, продовжуються пошуки майстра для зведення купола.
"Найбільше прилучився до спорудження храму Богдан Козяр, - каже Стефан Підвірний. - Він вже привіз на будову необхідних матеріалів на 5 тис.грн.".
До речі, Стефан Підвірний є одним з діяльних промоторів будови. Він налагоджує контакти з вихідцями із Закривця, їх нащадками, запрошує до участі у важливій духовній справі.
"Я думаю, що лепта кожного має бути вкладена у каплицю", -говорить Стефан Підвірний.
Він називає імена тих, хто жертвує будові свою працю. Це - Зеновій Пахолок, якого в селі називають закривецьким мером, Ярослав Пахолок, Михайло Кривий, Іван Опанович з сином Миколою і зятем Юрієм, Роман Боркуш, Олег Чмир, два Володимири Чмирі, Орест Чмир, Іван Чмир, Богдан Чмир, Василь Найда, Олег Зінчук... "Можливо, когось не назвав, то перепрошую", - каже Стефан Підвірний.
Те, що нині в селі, яке ще вчора де-факто було хутором, будується церковця, закривчани завдячують Баковецькому сільському голові Ігорю Лалакові. "Пан Ігор ініціював спорудження каплиці, організував освячення місця і наріжного каменя, разом з нами працював на закладанні фундаменту і дуже хоче, щоб 1 серпня ц.р. - під час першого святкування Дня села Закривець каплицю освятити", - розповів Стефан Підвірний.
Відрадно, що до справи долучаюся коштами мешканці села Трибоківці, у складі якого де-факто перебував Закривець.
Баковецький сільський голова Ігор Лалак радіє. "Відродження населених пунктів, що належать до Баковецької сільської ради - це основний пункт нашої передвиборчої програми, з якою ми йшли на вибори у 2006 році, - каже Ігор Лалак. - І ми послідовно його реалізовуємо. Буде розвиватись село - буде українською Україна".
Дивіться світлини з Закривця - розділі "Фото"Обновлен 06 ноя 2011. Создан 21 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик