1 серпня - День села ЗАКРИВЕЦЬ

 
 

1 серпня - День села ЗАКРИВЕЦЬ

Закривецькі вістіУ НЕДІЛЮ ЗАКРИВЧАНИ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАТЬ ДЕНЬ СВОГО РІДНОГО СЕЛА
У неділю, 1 серпня, завдяки ініціативі і старанню Баковецького сільського голови Ігоря Лалака вперше буде відзначено День села ЗАКРИВЕЦЬ.
Зі слів Ігоря Лалака, до проведення Дня Закривця долучаються усі села. що входять до складу Баковецької сільської ради, - Трибоківці, Баківці, Репехів, Квітневе. Аматори цих населених пунктів завпропонують свої найкращі номери до концерту, який, зрозуміло, відкриють закривчани.
А розпочнеться святкування рано-вранці конкурсом грибарів, які вже о 6-й ранку вирушать на "тихе полювання". О 9 годині планують підбити підсумки цього змагання. Його арбітром буде Стефан Підвірний. Ще буде проведено конкурси серед господарів на кращу корову, свиню та іншу сільськогосподарську тварину.
Основна частина святкування розпочнеться з Молитви за закрівчан за участю духовенства. Біля пам'ятника, спорудженого на місці загибелі воїна Української Повстанської Армії Василя Липи ("Валюта"), буде відправлено Панахиду за полеглими за волю України.
Відтак (приблизно о 16 годині) розпочнеться концертне дійство, ігри, розваги.
Вперше Закривець відзначить свій ДЕНЬ!!! Це - подія, значення якої осмислюватимуть наші нащадки. Бо віриться в щасливу будучність ЗАКРИВЦЯ.
ЗАКРиВЧАНИ - ЗБЕРІМОСЯ В НЕДІЛЮ КУПНО І СВЯТКУЙМО! ЩИРО І РОЗКУТО! БО МИ ЦЬОГО ВАРТІ!Обновлен 06 ноя 2011. Создан 28 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик