31 07 10 Закривецькі вісті

 
 

31 07 10 Закривецькі вісті

НовиниЗавтра, 1 серпня, о 14.30 з Трибоківець вирушаємо на святкування Дня Закривця
Як повідомив сьогодні, 31 липня, Баковецький сільський голова Ігор Лалак, все готово до святкування Дня села Закривець, яке відбудеться завтра, 1 серпня. Парафіяни с.Трибоківці о 14.30 від церкви Стрітення Господнього Хресним ходом пройдуть до Закривця, щоб взяти участь у святкових відправах. Розпочнуть з молебня біля каплиці, що будується, приблизно о 15.00. Відтак відправлять панахиду біля пам'ятника воїну Української Повстанської Армії Василю Липі, полеглого за волю України. На 16.00 призначено офіційне відкриття Дня Закривця і концертно-розважальне дійство, яке триватитиме доти, доки захочуть закрівчани і гості розважатися.
Святкуванню передували ініціатива, заповзятливість та велика організаторська робота Баковецького сільського голови Ігоря Лалака, за що закривчани йому щиро вдячні. Ігор Лалак ввійде в славну героїчну історію Закривця, як сільський голова, який своїми конкретними діями дав Закривцеві шанс стати повноцінним селом.
"Напередодні Дня Закривця на під'їзді до нього встановили покажчик, який інформує, що попереду населений пункт - с.Закривець, - розповів Ігор Лалак. - Грейдером вирівняли дорогу".
Зі слів Ігоря Лалака, відсутність коштів у місцевому бюджеті на проведення святкувань днів населених пунктів та інших заходів не дає змоги запросити мистецькі колективи, тому все проводитимуть власними силами. "Надіялись, що будуть меценати, та марно, - констатує Ігор Лалак. - Та добре, що надходять пожертвування на побудову каплиці.".
Якби там не було, але свято відбудеться! Перший раз! За головування Ігоря Лалака! І, хочеться вірити, що не останній!Обновлен 06 ноя 2011. Создан 31 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик