У Закривці хочуть, щоб новий голова Жидачівської РДА допоміг налагодити автобусне сполучення

 
 

У Закривці хочуть, щоб новий голова Жидачівської РДА допоміг налагодити автобусне сполучення
Учора, 24 лютого, у Жидачеві на Дні влади Баковецький сільський голова Ігор Лалак на вимогу мешканців с.Закривець порушив питання щодо налагодження автобусного сполучення з цим селом, яке залишається єдиним населеним пунктом на території сільської ради, до якого не ходить маршрутка.

 

Однак новопризначеному президентському намісникові Олександрові Пітулі чомусь здалися непереконливими аргументи щодо необхідності автобусного сполучення Закривця із містом. А йшлося про те, що щодня 5 кілометрову відстань змушені долати пішки п'ятеро малих школярів, що людям необхідно доїхати на роботу і повернутися додому, їздити у справах, провідувати рідних та ін.


«Прикро було почути від війта про те, що його доповідь з цього питання не знайшла розуміння в районного керівництва, - каже закривчанин Володимир Кудельський.- А яких ще аргументів потрібно?».


«Прикро, що влада не має нас за людей, - каже старійшина Закривця Степан Підвірний. – Попередній районний очільник пан Мирон Кузишин, побувавши на місці, бачив нашу біду і пообіцяв нам допомогти. Згодом повідомив день і час, коли має прибути автобус. Ми його чекали усім селом як великого свята, однак нас обдурили. А потім ще посміли доповісти голові РДА, що автобус приїжджав кілька разів і ніби то не  було жодної душі. А варто було запитати перевізника чи водія, де цей Закривець. І брехня відразу б вилізла, бо він би нічого не зміг сказати».


У закривчан складається враження, що влада замість того, щоб подумати над тим, як їм допомогти полегшити життя з допомогою автобуса, шукає надумані приводи,  щоб відмовити.


Та, незважаючи на це, люди не втрачають надії, що їх врешті-решт почують - як не в Жидачеві, то у Львові - і допоможуть.Создан 25 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Погода в Україні Село Закривець Всі фото села Закривець Народний часопис жидачівщини НОВИЙ ЧАС!
Закривець 
бесплатный счетчик
ню фото

Туроператор ДП "РАЗОМ-ТУР"

бесплатный счетчик